תכשיטים תואמים לחתן ולכלה

גם הכלה המודרנית ביותר עשויה לשקול לשלב אלמנט קלאסי בחתונה שלה. פעמים רבות האלמנטים הקלסיים הללו באים לביטוי בצורת תכשיטים שמועברים לזוג הצעיר מהדור הקודם. אבל, כשמדובר בתכשיטים תואמים לחתן ולכלה, איך אפשר לבחור בין מסורת לבין הטרנד האופנתי האחרון?

בשלב זה של בחירת התכשיטים לחתונה, את כבר עונדת טבעת יהלום שקיבלת כאשר אהוב ליבך הציע לך נישואין. סביר להניח שהוא בחר בטבעת זו, מבין מגוון טבעות האירוסין המעוצבות, לאחר שהתייעץ עם חברתך הקרובה או אולי אחותך. בכול מקרה, זו עשויה להיות טבעת אירוסין משובצת מורגנייט עם 6 יהלומים צדדיים, או טבעת משובצת ביהלום מרכזי ו-3 אמרלדים משני צדי היהלום. 

כמו ברוב המקרים, נראה שגם החתן שלך בחר לך את טבעת האירוסין מבלי להכניס אותך בסוד העניינים, כדי לא לקלקל את ההפתעה שהוא מכין לך עם הצעת הנישואין. אבל נראה שזו תהיה ההחלטה היחידה שיקבל לבד. את כל שאר ההחלטות תקבלו בוודאי יחדיו, בין אם באיזה אולם תתחתנו או אילו תכשיטים תענדו. 

על בחירות משותפות

מטבע הדברים, הבחירות שלכם יבטאו את האישיות המאפיינת כל אחד מכם, ואת הפשרות שיתכן ותיאלצו לעשות במקרים שבהם לא תראו דברים עין בעין.

נניח שאת מעדיפה לערוך חתונה בסגנון מודרני, ובן זוגך היה רוצה חופה באווירה יותר כפרית, תוכלו להגיע לפשרה ופשוט לערוך את החתונה במרכז העיר הגדולה, בגן אירועים שמציע מצד אחד סגנון מודרני ואורבני ומצד שני אווירה כפרית משהו, בזכות גן יפהפה עמוס בצמחיה ירוקה ומלבבת.

אבל איך מחליטים או מתפשרים על בחירה בתכשיטים מותאמים לך ולו? ובכלל, האם את רוצה שטבעת הנישואין שלך תתאים לטבעת הנישואין שלו?

על טבעות נישואין משלימות כפאזל

טבעות נישואין הן סמל לאחדות שנוסדה מתחת לחופה. טבעות נישואין אשר משלימות זו את זו מציגות כלפי חוץ את האמונה שכל אחד מבני הזוג מייצג חצי מהשלם, ומדגישות את נדר השותפות הנצחית.

טבעות תואמות יכולות להיות מעוצבות כטבעות זהות לחלוטין או להיות בעלות עיצוב דומה או פריט קישוטי דומה.

להתאים או לא להתאים?

הבחירה לענוד טבעות תואמו תלויה בהעדפה של כל זוג. יש זוגות שבוחרים טבעות מותאמות כדי להדגיש את המשמעות הסנטימנטלית ואת הפיכתם של השניים לאחד.

יש זוגות שעשויים לבחור בטבעות נישואין תואמות רגילות, בעוד שאחרים יעדיפו טבעות מעוטרות ביהלומים או באבני חן אחרות.

הטבעות התואמות אמנם מסמלות אחדות, אבל זוגות רבים מעדיפים טבעות נישואין המשקפות את האהבה הייחודית או את הסגנון האישי שלהם. טבעות נישואין שלא תואמות הן לא פחות משמעותיות, והן עדיין מסמלות את הנדרים וההבטחות שהבטיחו החתן והכלה זה לזו מתחת לחופה.

לא רק טבעות נישואין

אחד מסוגי התכשיטים האחרים שניתן להתאים גם לחתן וגם לכלה הוא צמיד היד. צמיד לו ולה עם חריטה הכוללת הקדשה אישית, יהיה תזכורת תמידית על פרק היד לקשר החזק ולאהבה שבין השניים.

סוגים של התאמות תכשיטים לו ולה

ניתן לעצב את התכשיטים התואמים תוך שימוש בעיצובים משלימים. לדוגמה, התכשיט שלו מעוצב בזהב צהוב, בעוד שהתכשיט שלה בזהב לבן. כלומר, העיצובים והפרטים אמורים להיות דומים, אבל הם לא חייבים להיות מדויקים.

אם למשל התכשיט שלה כולל שורה של יהלומים משובצים, התכשיט שלו עשוי לכלול את אותם פריטים אבל כשהם גדולים יותר. כמו כן, ניתן להשתמש באבני המזל כדי לעצב סגנונות משלימים. למשל, בטבעת שלה תשובץ אבן המזל שלו, וההיפך, בטבעת שלו תשובץ אבן המזל שלה. כך יהיו הטבעות מותאמות אבל לא לגמרי זהות.

יש זוגות שבוחרים לשלב דפוסים תואמים כדי לעצב טבעת שתיצור יחד את התמונה השלמה. למשל, צמיד הכולל תבליט המתאר את חציו של סמל האינסוף (צורה של הספרה 8), כך ששני הצמידים ישלימו את שני חצאי הסמל, לסמל אחד שלם.

ניגודים גם מושכים

אפשר גם לבחור בעיצוב של תכשיטים לחתונה שמנוגדים אחד לשני מבחינת הסגנון, הצורה או הצבע. למשל, להשתמש במתכות מנוגדות כמו זהב לבן וזהב צהוב, כאשר טבעת אחת עשויה לכלול יהלומים כהים והשנייה יהלומים בהירים.

לבסוף, לא משנה מה יהיה העיצוב שתבחרו לתכשיטים, המשמעות מאחורי הסמליות שלהם, היא הפרט החשוב ביותר.

אושן מרכז האירועים של תל אביב -גן ואולם במקום אחד!

אם גם אתם רוצים מקום קסום ומרכזי, באווירה אורבנית ובעיצוב ייחודי הגעתם למקום הנכון!
לפרטים נוספים ובירור תאריכים פנויים השאירו פרטים או התקשרו 03-7449000