שלא יהיה ספק: כך תשיגו ספקים מעולים לאירוע!

אחרי שחתמתם חוזה עם מתחם האירועים בו תתחתנו, יש לכם את הפנאי להתחיל את השלב הבא: איסוף המלצות ובניית רשימת ספקים לאירוע. לא אחת נאמר כי הספקים חשובים אפילו יותר ממתחם האירועים בעצמו, זאת מאחר ובכוחם לעצב את האירוע מבחינת הצלילים שבו, הטעמים שבו והחוויה הכללית העוטפת אתכם ואת האורחים.

המטרה שלכם ברורה: לעבוד אך ורק עם ספקים מצוינים! השאלה הגדולה: איך באמת תוכלו להשיג ספקים מצוינים לאירוע? לפניכם, 3 דרכים שונות, כאשר כל דרך תוביל אתכם אל רשימה של נותני שירות מעולים. הדךר הטובה ביותר? הדרך שלכם!

1.התעניינו לגבי רשימת מומלצים באולם:

אז הדרך הראשונה שלכם להשיג ספקים מעולים באירוע, היא לשאול את מנהל האירועים שלכם לגבי רשימת מומלצים. חשוב להבין כי לא כל מתחמי האירועים עובדים עם רשימה שכזו, אך המנגנון שלה פשוט: הרשימה היא מעין שיתוף פעולה בין אולם אירועים בתל אביב ובין נותני השירות השונים – מצלמים, דרך מאפרות ועד תקליטנים.

כל עוד תסגרו עם נותן שירות מתוך רשימת המומלצים של מתחם האירועים, תוכלו לקבל הטבה בדמות הנחה או דיל משודרג. מתחמי האירועים מעוניינים שתסגרו עם אותם הספקים, זאת מאחר והם מכירים את טיבם, את איכות השירות שלהם וכיוצא בזה. הספקים מצטרפים לרשימה היוקרתית לאחר שהם הוכיחו עצמם ולאחר שזוגות אחרים הביעו שביעות רצון גבוהה מעבודתם.

2.הצטרפו לכל קבוצות המתחתנים:

כשאתם מתארסים, אתם הופכים להיות חלק מקהילה גדולה של מתחתנים. ישנן קבוצות מתחתנים בפייסבוק, באתרי המתחתנים הגדולים וגם בפורטלים הגדולים והמוכרים. מדוע כדאי להצטרף לקבוצה שכזאת?

  • אתם הופכים להיות חלק מקהילה מגובשת ומפרגנת

  • הדרך שלכם להיחשף להמלצות על ספקים בכל תחום

  • תוכלו לקבל מידע אודות מבצעים והטבות של ספקים

  • תוכלו להיחשף לדירוג כללי שנותנים על כל ספק

3.בקשו המלצות מחברים שכבר התחתנו:

ואם אתם רוצים לקבל המלצות ממקור ראשון, תוכלו לקבל אותן דרך החברים שלכם שכבר התחתנו. התארחתם בקיץ בחתונה של זוג חברים ושמתם עין על הדיג'י שלהם? אז נכון שנהניתם מאד משלב רחבת הריקודים באירוע הודות לדיג'י המצוין, אך בכל זאת יהיה כדאי לשאול את זוג החברים שלכם מה הם חושבים על הדיג'י:

  • האם הוא היה זמין לאורך תהליך העבודה המשותף

  • האם הוא עמד בציפיות שלהם

  • עד כמה הוא היה value for money

  • האם הם ממליצים לעבוד איתו

אושן מרכז האירועים של תל אביב -גן ואולם במקום אחד!

אם גם אתם רוצים מקום קסום ומרכזי, באווירה אורבנית ובעיצוב ייחודי הגעתם למקום הנכון!
לפרטים נוספים ובירור תאריכים פנויים השאירו פרטים או התקשרו 072-3304255