האם ניתן לשנות את תאריך החתונה לאחר שהוא נקבע

סביר להניח כי עוד לפני שאתם יודעים באיזה מתחם אירועים תתחתנו, אתם יודעים פחות או יותר מתי תרצו להתחתן. אמנם לא תמיד מדובר על תאריך ספציפי, אלא על עונה בשנה, ולעתים גם על חודש מסוים. ישנם מקרים נדירים בהם לאחר סגירת התאריך, זוגות מעוניינים לשנות את תאריך האירוע שלהם.

כל עוד מדובר על שינוי התאריך מספר חודשים לפני האירוע, הרי שאין כל בעיה לעשות זאת. מנגד, מה קורה בעת שזוג רוצה לשנות את התאריך כחודש לפני האירוע?

סגרתם אירוע חורפי ואתם רוצים חתונה קייצית – מה עושים?

המון פעמים ההתרגשות הגדולה (והטבעית) שבארגון אירוע כמו חתונה, גורמת לכם לעשות החלטות שהן לא באמת אלו הטובות לכם ביותר. כך לדוגמא, מכל כיוון המליצו לכם על חתונה חורפית אך עמוק בפנים ידעתם כי אתם רוצים להתחתן בקיץ? עדיף תמיד שתלכו אחרי הקול הפנימי שלכם ולא אחרי קולות חיצוניים.

במידה וסגרתם על חתונה חורפית, וכעבור שבועיים החלטתם לשנות את התאריך עם אולם אירועים במרכז לאירוע קייצי, יהיה עליכם לקחת בחשבון את הדברים הבאים:

  • שדרוג אירוע מחורף לקיץ ידרוש מכם השקעה כספית נוספת

  • שינוי התאריך יתאפשר במידה וישנו תאריך פנוי

  • כדאי תחילה לבדוק את זמינות הספקים שלכם בתאריך החדש

שינוי תאריך האירוע על ידי מנהל האירוע:

אולי תתפלאו, אך בקשה לשינוי תאריך האירוע תהיה לעתים יוזמתו של מנהל האירועים שלכם. ישנם אירועים בלתי צפויים – החל מאילוצי כוח אדם ועד סגירת שני אירועים על אותו התאריך בתום, המחייבים את מנהלי האירועים לשנות את תאריך האירוע שלכם.

במקרה שכזה, דעו כי מגיע לכם לקבל פיצוי או הטבה שירותית ממתחם האירועים. הסבירות כי דבר שכזה יקרה אינה גבוהה, אך עדיף תמיד שתהיו מוכנים לכל תרחיש שלא יהיה לאורך ארגון האירוע שלכם. התאריך החדש כמובן יסגר בתיאום מלא מולכם – בהתאם לעונה והיום בהם תרצו להתחתן.

משנים תאריך לאירוע כחודש לפני? דעו מה מצפה לכם:

האידיאל הוא שתסגרו תאריך שמתאים לכם מראש. מאחר והחיים דינאמים ולא תמיד צפויים, ישנו הסיכוי – גם אם זה הקטן ביותר, שתצטרכו לשנות את תאריך האירוע שלכם. מהן ההשלכות של שינוי תאריך האירוע?

  • שלחתם לאורחים הזמנות? עליכם להודיע לכולם על דחיית האירוע

  • עליכם לשנות את התאריכים עם כל הספקים

  • הספקים תפוסים בתאריך החדש? עליכם לחפש ספקים חדשים

אושן מרכז האירועים של תל אביב -גן ואולם במקום אחד!

אם גם אתם רוצים מקום קסום ומרכזי, באווירה אורבנית ובעיצוב ייחודי הגעתם למקום הנכון!
לפרטים נוספים ובירור תאריכים פנויים השאירו פרטים או התקשרו 072-3304255